Rreth Nesh

Beijing Superlaser Technology Co., Ltd.

Ne jemi një studio dizajni që beson në fuqinë e dizajnit të shkëlqyer.

E themeluar

Kompania jonë është themeluar në vitin 2010,dhe është bërë një nga prodhuesit më të avancuar tëphoto-industria elektronike e bukurisë mjekësore.

Fuqia

Fabrika e Superlaserit ndodhet në Pekin, me 3000 metra katrorë fabrikë prodhimi të standardizuar, me linjë të avancuar të procesit të prodhimit ndërkombëtar.

Eksportohet

Produktet e saj eksportohen në Evropë, Amerikën Latine, Azinë Juglindore, Lindjen e Mesme, Shtetet e Bashkuara, Kanada dhe rajone dhe vende të tjera.

Rreth Nesh

Beijing Superlaser Technology Co., Ltd. është një prodhues profesionist i pajisjeve mjekësore dhe bukurie që integron R & D, prodhimin, shitjet dhe shërbimin.Që nga themelimi i saj në 2010. Fabrika e Superlaserit është përkushtuar në kërkimin dhe zhvillimin e teknologjisë biomjekësore, fotoelektrike, teknologjisë së kontrollit dhe pajisjeve të tjera profesionale të nivelit të lartë të dermatologjisë me lazer, dhe është bërë një nga prodhuesit më të avancuar të bukurisë mjekësore foto-elektronike industrisë.

Cilësia
%
Pas tregtimit
%

Në sajë të fuqisë së tij të fortë kërkimore shkencore, Superlaser ka prezantuar teknologjinë e avancuar të lazerit të bukurisë nga Shtetet e Bashkuara dhe ka bashkëpunuar me universitete dhe institucione kërkimore profesionale brenda dhe jashtë vendit për të zhvilluar dhe prodhuar seri produktesh, duke përfshirë linjën e produkteve për heqjen e qimeve me lazer diodë, Q lazer i ndërruar NDYAG, lazer fraksional CO2, makina për dobësim Em-sculpt dhe Cryolipolysis, makina për ngritjen e fytyrës HIFU, lazer me puls të gjatë 1064 nm, IPL SHR, lazer e-dritë PDT, etj.

rreth nesh (2)

Fabrika e Superlaserit është e vendosur në Pekin, duke mbajtur 3000 metra katror fabrikë të standardizuar të prodhimit, me linjë të avancuar të procesit të prodhimit ndërkombëtar, e pajisur me personel të hollë R & D, teknikë dhe projektues, duke përdorur pajisje të avancuara zbulimi, si oshiloskop, spektrometri, matës i energjisë lazer, matësi i dridhjeve, etj., kontrollon rreptësisht çdo proces, në mënyrë që t'u ofrojë klientëve shërbim cilësor profesional dhe efikas të gjithanshëm.

Në fushën e kozmetologjisë mjekësore, Superlaser është favorizuar nga klientët e tregut vendas dhe të huaj dhe është vlerësuar shumë nga bashkëmoshatarët në fushën e stilit të produktit, cilësisë, çmimit me avantazhe gjithëpërfshirëse për të arritur performancë të shkëlqyeshme të kostos, në mënyrë që ndërmarrja e ka bërë të qëndrueshme dhe të shëndetshme zhvillim në konkurrencën e ashpër të tregut.Produktet e kompanisë përdoren gjerësisht në dermatologji, departamentin e kirurgjisë plastike dhe sallonet e bukurisë të mëdha dhe të mesme, qendrat e dobësimit brenda dhe jashtë vendit.Produktet e saj eksportohen në Evropë, Amerikën Latine, Azinë Juglindore, Lindjen e Mesme, Shtetet e Bashkuara, Kanada dhe rajone dhe vende të tjera.

Fotografitë e kompanisë

Ekipi ynë i shitjeve

rreth nesh (3)

Punëtoria jonë

rreth nesh (4)

Linja jonë e prodhimit

rreth nesh (6)

Magazina jonë

rreth nesh (7)

Paketimi

rreth nesh (8)

Linja e montimit

rreth nesh (9)